Cepten Avea 2 GB İnternet Paketi

Şok Şok Şok Avea yine yaptı yapacağını. Tamı tamına 2 gb internet sadece 29 tl İnternetten kopmak istemiyorsanız sürekli online olmak istiyorsanız bu paket tam da size göre.

Sitemizden Avea İnternet Paketlerinin Yüklemeleri Artık Çok Kolay ve Anında Gerçekleşmektedir.

Avea 2 GB İnternet Paketi ücretlerine KDV ve ÖİV dahildir.

Avea 2 GB İnternet Paketi kapsamında yurtiçinde internet apn ve wap apn üzerinden yapılacak veri yükleme ve veri indirme işlemleri için internet kullanım hakkı sunulacaktır.

Avea 2 GB İnternet Paketi aşımı durumunda cepten internet paket aşımları 2KR/100KB ile ücretlendirilecektir

Paketden yararlanabilmek için avea bayilerine uğramanız yeterlidir. Avea 2 GB İnternet Paketi kapsamında sunulan kullanım hakları üçüncü kişilere devredilemez, transfer edilemez ve paket kullanım süresi içerisinde kullanılmaması halinde silinir.

AVEA, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin paket kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Avea 2 GB İnternet Paketi kapsamında sunulan ücretsiz data hakları wap ve internet apn üzerinden yaratılan yurt içi cepten data için geçerlidir. Söz konusu ücretsiz faydalar KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır.

İnternet hakkının sona ermesinin ardından, müşterinin üzerinde başka paket yoksa mevcut tarifesi için geçerli fiyatlar üzerinden ücretlendirilecektir.

Ana Sitemize Giriş Yapmak için Tıklayınız

Kontör Bayilik

parça kontör - parça tl - kontör bayiliği - parça kontör bayiliği - fatura ödeme - fatura ödeme bayiliği - fatura tahsilat - fatura tahsilat bayiliği - toptan kontör - toptan kontör bayiliği - parça tl bayiliği - fatura kontör bayiliği - toptan parça kontör - parça kontör sitesi - tl yükleme bayilik - TL Yükleme Sitesi - Fatura Kontör Bayiliği