Avea Bal 250 Paketi - 250 DK - 250 MB - 250 SMS

Bal 250 Paketi kapsamındaki hakların 3. şahıslara transferi mümkün olmayacaktır.

Avea yeni müşterilerinin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Yeni faturasız Avea hat alan herkese Bal250 paketi ilk ay ücretsiz ! Bal250 paketinin ücretü 20 TL’dir. Ancak Avea faturasız hat alan herkes ilk bir ay boyunca Bal250 paketine ücretsiz sahip olabiliyor. Bal250 paketi, her yöne 250 dakika konuşma, her yöne 250 sms ve 250 mb internet içermektedir. Bal 250 Paketi aşımı durumunda yapılan aramalar ve SMS gönderimi kendi tarifenizin üzerinden ücretlendirilecektir.

Bal 250 Paketi kapsamındaki internet faydası bitirildiği zaman ise her hangibir bir internet hediyesi/paketiniz yoksa, paket aşım ücreti KB başına KDV ve ÖİV dahil 2 Kuruş / 100 KB olarak uygulanacaktır.

Bal 250 Paketi kapsamında sunulan ücretsiz dakikalar ve SMSler sadece yurtiçi yönüne geçerli olacaktır. Söz konusu ücretsiz dakikalar Özel servis numaralarını,katma değerli servisleri, KKTC ve yurtdışı aramalarını kapsamamaktadır.

Paketlerdeki dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniyedir. Bu paketlerle birlikte başka dakika, SMS ve internet paketlerimizden de faydalanabileceksiniz.

Bal 250 Paketi SMS veya çağrı merkezini arayarak satın alınabilir . Bal 250 Paketi hattınıza tanımlandığında SMS ile bilgilendirme yapılacaktır.

Ana Sitemize Giriş Yapmak için Tıklayınız

Parça TL

parça kontör - parça tl - kontör bayiliği - parça kontör bayiliği - fatura ödeme - fatura ödeme bayiliği - fatura tahsilat - fatura tahsilat bayiliği - toptan kontör - toptan kontör bayiliği - parça tl bayiliği - fatura kontör bayiliği - toptan parça kontör - parça kontör sitesi - tl yükleme bayilik - TL Yükleme Sitesi - Fatura Kontör Bayiliği