Avea Bal 500 Paketi

Bal 500 Paketi kapsamındaki hakların 3. şahıslara transferi mümkün olmayacaktır.

Avea’nın faturasız hatlar için oluşturduğu paketlerden birisi de Bal 500 Paketi. Bal 500 Paketi ile 30 TL karşılığında her yöne 500 dakika, 500 SMS ve 500 MB sizlerin olur. Bu kazanmış olduğun haklar 1 ayın sonunda sıfırlanır ve otomatik olarak yenilenir. Bal 500 Paketi aşımı durumunda yapılan aramalar ve SMS gönderimi kendi tarifenizin üzerinden ücretlendirilecektir.

Bal 500 Paketi kapsamındaki internet faydası bitirildiği zaman ise her hangibir bir internet hediyesi/paketiniz yoksa, paket aşım ücreti KB başına KDV ve ÖİV dahil 2 Kuruş / 100 KB olarak uygulanacaktır.

Bal 500 Paketi kapsamında sunulan ücretsiz dakikalar ve SMSler sadece yurtiçi yönüne geçerli olacaktır. Söz konusu ücretsiz dakikalar Özel servis numaralarını,katma değerli servisleri, KKTC ve yurtdışı aramalarını kapsamamaktadır.

Paketlerdeki dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniyedir. Bu paketlerle birlikte başka dakika, SMS ve internet paketlerimizden de faydalanabileceksiniz.

Bal 500 Paketi SMS veya çağrı merkezini arayarak satın alınabilir . Bal 500 Paketi hattınıza tanımlandığında SMS ile bilgilendirme yapılacaktır.

Ana Sitemize Giriş Yapmak için Tıklayınız

Parça TL

parça kontör - parça tl - kontör bayiliği - parça kontör bayiliği - fatura ödeme - fatura ödeme bayiliği - fatura tahsilat - fatura tahsilat bayiliği - toptan kontör - toptan kontör bayiliği - parça tl bayiliği - fatura kontör bayiliği - toptan parça kontör - parça kontör sitesi - tl yükleme bayilik - TL Yükleme Sitesi - Fatura Kontör Bayiliği