Avea Bol Hızlı 5 GB Paketi - 750 DK - 1000 SMS

Bol Hızlı 5 GB Paketi kapsamındaki hakların 3. şahıslara transferi mümkün olmayacaktır.

Bol Hızlı 5 GB Paketi aşımı durumunda yapılan aramalar ve SMS gönderimi kendi tarifenizin üzerinden ücretlendirilecektir.

Bol Hızlı 5 GB Paketi kapsamındaki internet faydası bitirildiği zaman ise her hangibir bir internet hediyesi/paketiniz yoksa, paket aşım ücreti KB başına KDV ve ÖİV dahil 2 Kuruş / 100 KB olarak uygulanacaktır.

Bol Hızlı 5 GB Paketi kapsamında sunulan ücretsiz dakikalar ve SMSler sadece yurtiçi yönüne geçerli olacaktır. Söz konusu ücretsiz dakikalar Özel servis numaralarını,katma değerli servisleri, KKTC ve yurtdışı aramalarını kapsamamaktadır.

Paketlerdeki dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniyedir. Bu paketlerle birlikte başka dakika, SMS ve internet paketlerimizden de faydalanabileceksiniz.

Bol Hızlı 5 GB Paketi SMS veya çağrı merkezini arayarak satın alınabilir . Bol Hızlı 5 GB Paketi hattınıza tanımlandığında SMS ile bilgilendirme yapılacaktır.

Ana Sitemize Giriş Yapmak için Tıklayınız

Parça Lira

parça kontör - parça tl - kontör bayiliği - parça kontör bayiliği - fatura ödeme - fatura ödeme bayiliği - fatura tahsilat - fatura tahsilat bayiliği - toptan kontör - toptan kontör bayiliği - parça tl bayiliği - fatura kontör bayiliği - toptan parça kontör - parça kontör sitesi - tl yükleme bayilik - TL Yükleme Sitesi - Fatura Kontör Bayiliği