Avea konuşma Paketi

Selfy Süper Fırsat 2 GB Paketi kapsamındaki hakların 3. şahıslara transferi mümkün olmayacaktır.

Avea, hat taşıma işlemlerinde büyük bir başarı elde etti. Bu başarıda hiç kuşkusuz en büyük etkenler sunduğu uygun ücretli tarifeler ve kaliteli hizmet anlayışı oldu. Yazımızda, aylık ücreti 20-30 TL arasında bulunan hepsi bir arada Avea tarifelerini seçtik.

Sizde parça kontör bayimiz olarak sorunsuz yüklemelerimizden faydalanabilir, ileriki zamanlarda çıkacak kampanyalarımızdan yararlanabilirsiniz. Bayi başvurusunu parça kontör sitemiz üzerinden kolayca yapabilirsiniz. Selfy Süper Fırsat 2 GB Paketi kapsamında sunulan ücretsiz dakikalar ve SMSler sadece yurtiçi yönüne geçerli olacaktır. Söz konusu ücretsiz dakikalar Özel servis numaralarını,katma değerli servisleri, KKTC ve yurtdışı aramalarını kapsamamaktadır.

Selfy Süper Fırsat 2 GB Paketi aşımı durumunda yapılan aramalar ve SMS gönderimi kendi tarifenizin üzerinden ücretlendirilecektir.

Selfy Süper Fırsat 2 GB Paketi kapsamındaki internet faydası bitirildiği zaman ise her hangibir bir internet hediyesi/paketiniz yoksa, paket aşım ücreti KB başına KDV ve ÖİV dahil 2 Kuruş / 100 KB olarak uygulanacaktır.

Paketlerdeki dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniyedir. Bu paketlerle birlikte başka dakika, SMS ve internet paketlerimizden de faydalanabileceksiniz.

Selfy Süper Fırsat 2 GB Paketi SMS veya çağrı merkezini arayarak satın alınabilir . Selfy Süper Fırsat 2 GB Paketi hattınıza tanımlandığında SMS ile bilgilendirme yapılacaktır.

Ana Sitemize Giriş Yapmak için Tıklayınız

Paket Yükleme

parça kontör - parça tl - kontör bayiliği - parça kontör bayiliği - fatura ödeme - fatura ödeme bayiliği - fatura tahsilat - fatura tahsilat bayiliği - toptan kontör - toptan kontör bayiliği - parça tl bayiliği - fatura kontör bayiliği - toptan parça kontör - parça kontör sitesi - tl yükleme bayilik - TL Yükleme Sitesi - Fatura Kontör Bayiliği