Avea konuşma Paketleri

Selfy Süper Fırsat 3 GB Paketi kapsamındaki hakların 3. şahıslara transferi mümkün olmayacaktır.

Avea her bütçeye ve ihtiyaca uygun birçok faturasız tarife seçenekleri sunmaktadır. Yazımızda sizler için Her Yöne Dakika + Her Yöne Sms + İnternet paketi içeren hepsi bir arada tarifeleri inceledik.Kontörcü; TÜRKCELL, VODAFONE ve AVEA operatörlerinin yetkili alt dağıtıcısıdır. Web sitemize ücretsiz bayi başvurusu yaparak; sizde hizmet ve müşteri pörtföyünüzü genişlete bilirsiniz... Selfy Süper Fırsat 3 GB Paketi aşımı durumunda yapılan aramalar ve SMS gönderimi kendi tarifenizin üzerinden ücretlendirilecektir.

Selfy Süper Fırsat 3 GB Paketi kapsamındaki internet faydası bitirildiği zaman ise her hangibir bir internet hediyesi/paketiniz yoksa, paket aşım ücreti KB başına KDV ve ÖİV dahil 2 Kuruş / 100 KB olarak uygulanacaktır.

Selfy Süper Fırsat 3 GB Paketi kapsamında sunulan ücretsiz dakikalar ve SMSler sadece yurtiçi yönüne geçerli olacaktır. Söz konusu ücretsiz dakikalar Özel servis numaralarını,katma değerli servisleri, KKTC ve yurtdışı aramalarını kapsamamaktadır.

Paketlerdeki dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniyedir. Bu paketlerle birlikte başka dakika, SMS ve internet paketlerimizden de faydalanabileceksiniz.

Selfy Süper Fırsat 3 GB Paketi SMS veya çağrı merkezini arayarak satın alınabilir . Selfy Süper Fırsat 3 GB Paketi hattınıza tanımlandığında SMS ile bilgilendirme yapılacaktır.

Ana Sitemize Giriş Yapmak için Tıklayınız

TL Yükleme

parça kontör - parça tl - kontör bayiliği - parça kontör bayiliği - fatura ödeme - fatura ödeme bayiliği - fatura tahsilat - fatura tahsilat bayiliği - toptan kontör - toptan kontör bayiliği - parça tl bayiliği - fatura kontör bayiliği - toptan parça kontör - parça kontör sitesi - tl yükleme bayilik - TL Yükleme Sitesi - Fatura Kontör Bayiliği