Anlaşmalı Yüzlerce Kurumun Fatura Ödemesi.

Elektrik, biz insanların günümüzde en çok ihtiyaç duyduğu şey. Elektriksiz hiç bir aletimiz yok neredeyse. Evlerimizde kullandığımız bütün aletler, işyerlerimizde kullandığımız tüm ekipmanlar elektrikle çalışıyor. Ve en önemlisi ise iletişimimizi sağlayan cep telefonlarımızın bile ihtiyaç duyduğu şey elektrik. Fakat teknoloji zamanında bile olsak elektrik faturalarımızı ödemek çok büyük bir sıkıntı. Çünkü internet bankacılığında bizden istedikleri tesisat numaralarında karışıklık olabiliyor. Hangi numarayı gireceğimizi şaşırıyoruz ordaki sistemlere.

Elektrik şirketlerinin kendi yazıhanelerinden ödemeye çalışsak da bu sefer her ilçeninki ayrı oluyor. Veya ödeme yapmak için çalışma saatlerine denk getirmek çok zor olabiliyor. Ne de olsa hepimiz bir çalışma keşmekeşinin içinde yaşıyoruz şu dönemde. Herkesin kendine göre işi ve zamanı var.

İşte bu yüzden sizlere hayatınızı kolaylaştıracak bir teklifimiz var. Bakkallara, marketlere, kırtasiyelere, oyuncakçılar, kuaförler ve benzeri tüm işletmelere bu teklifimiz. Vergi levhası olan tüm işletmeler, www.kontorcu.com'a girin. Ücretsiz bayilik başvuru formumuzu doldurun. Bayiliğiniz onaylanır onaylanmaz size bilgilendirme mesajı gelecektir. Gelen mesajla sitemizden bayilik kısmına girip, havale veya eft ile gönderdiğin miktarlar karşılığında istediğin il ve ilçenin elektrik faturalarını rahatlıkla ödeyin. Üstelik bunu yaparken kendinize ek gelir sağlama fırsatını da yakalamış olacaksınız.

Sizlerin herhangi kullandığınız bir sistem var ise o da kolaylıkla api yönlendirmesiyle bizim sistemimize yönlendirilip ödemeleriniz yine kolaylıkla halledilmektedir. Hiç zaman kaybetmeyin ve gelin bayimiz olun. Şimdiden hayırlı kazançlar....

Sitemizden aşağıdaki kurumların faturalarını sorunsuz ödeyebilirsiniz.

Ana Sitemize Giriş Yapmak için Tıklayınız

Elektrik Faturası Ödeme

parça kontör - parça tl - kontör bayiliği - parça kontör bayiliği - fatura ödeme - fatura ödeme bayiliği - fatura tahsilat - fatura tahsilat bayiliği - toptan kontör - toptan kontör bayiliği - parça tl bayiliği - fatura kontör bayiliği - toptan parça kontör - parça kontör sitesi - tl yükleme bayilik - TL Yükleme Sitesi - Fatura Kontör Bayiliği