Avea Ev Hanımı 150 DK Paketi

Ev Hanımı 150 DK Paketi kapsamındaki hakların 3. şahıslara transferi mümkün olmayacaktır.

Ev Hanımı 150 DK Paketi aşımı durumunda yapılan aramalar ve SMS gönderimi kendi tarifenizin üzerinden ücretlendirilecektir.

Ev Hanımı 150 DK Paketi kapsamındaki internet faydası bitirildiği zaman ise her hangibir bir internet hediyesi/paketiniz yoksa, paket aşım ücreti KB başına KDV ve ÖİV dahil 2 Kuruş / 100 KB olarak uygulanacaktır.

Ev Hanımı 150 DK Paketi kapsamında sunulan ücretsiz dakikalar ve SMSler sadece yurtiçi yönüne geçerli olacaktır. Söz konusu ücretsiz dakikalar Özel servis numaralarını,katma değerli servisleri, KKTC ve yurtdışı aramalarını kapsamamaktadır.

Paketlerdeki dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniyedir. Bu paketlerle birlikte başka dakika, SMS ve internet paketlerimizden de faydalanabileceksiniz.

Ev Hanımı 150 DK Paketi SMS veya çağrı merkezini arayarak satın alınabilir . Ev Hanımı 150 DK Paketi hattınıza tanımlandığında SMS ile bilgilendirme yapılacaktır.

Ana Sitemize Giriş Yapmak için Tıklayınız

Kontör Fiyatları

parça kontör - parça tl - kontör bayiliği - parça kontör bayiliği - fatura ödeme - fatura ödeme bayiliği - fatura tahsilat - fatura tahsilat bayiliği - toptan kontör - toptan kontör bayiliği - parça tl bayiliği - fatura kontör bayiliği - toptan parça kontör - parça kontör sitesi - tl yükleme bayilik - TL Yükleme Sitesi - Fatura Kontör Bayiliği