Hızlı - Sorunsuz - Online - Turkcell Konuşma Paketi

Turkcell’den gençlere özel kaçırılmayacak GNÇ Full 8 GB paketi!

Sitemizden Turkcell Konuşma Paketlerinin Yüklemeleri Artık Çok Kolay ve Anında Gerçekleşmektedir.

GNÇ Full 8 GB paketini satın aldığınızda, 30 gün boyunca her yöne görüşmelerinizde kullanabileceğiniz 750 dakika, 1000 SMS ve 8 GB internete sahip olursunuz.

Pakette bulunan 8 GB internetin 4 GB’ı 00:00 – 06:00 arası, yani gece kullanımlarında geçerlidir.

Ayrıca paketi satın alabilmek için 25 yaşın altında olmanız gerekiyor.

GNÇ Full 8 GB paketini kullanan aboneler BIP uygulamasında sesli ve görüntülü görüşmelerde kullanabilecekleri 5 GB, fizy platformundaki şarkıları dinleyip video izleyebilecekleri fizy video müzik üyeliği, Dergilik uygulama üyeliği ve sadece bu uygulamada geçerli 5GB internete de sahip olurlar.

Yukarıda da belirttiğimiz gibi paket içeriklerinin geçerlilik süresi 30 gündür, 30 günün sonunda kullanılmayan içerikler silinecektir ve yeterli bakiye olması durumunda paket otomatik olarak yenilenecektir.

Ana Sitemize Giriş Yapmak için Tıklayınız

Toptan TL

parça kontör - parça tl - kontör bayiliği - parça kontör bayiliği - fatura ödeme - fatura ödeme bayiliği - fatura tahsilat - fatura tahsilat bayiliği - toptan kontör - toptan kontör bayiliği - parça tl bayiliği - fatura kontör bayiliği - toptan parça kontör - parça kontör sitesi - tl yükleme bayilik - TL Yükleme Sitesi - Fatura Kontör Bayiliği