Hızlı - Sorunsuz - Online - Turkcell Konuşma Paketi

Turkcell‘den faturasız müşterilerine Her Yöne 300 Dakika kampanyası.

Sitemizden Turkcell Konuşma Paketlerinin Yüklemeleri Artık Çok Kolay ve Anında Gerçekleşmektedir.

Turkcell Her Yöne 300 Dakika paketi ile her yöne 300 dakika konuşma ve 300 MB cepten internete ayda 20 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.

Her Yöne 300 Dakika paketine sahip olabilmek için hattınız faturasız olmalıdır. Paket dahilinde hattınıza tanımlanan dakikalar ve internet yurt içi kullanımlarda geçerlidir, Kıbrıs ve yurt dışı kullanımlarınızda farklı tarife üzerinden ücretlendirilecektir.

Turkcell Her Yöne 300 Dakika paketi; 30 günlük paket aboneliği süresince, Turkcell Bayi Nakit POS kanalı dışındaki kanallardan satılan paketler 1 kere; Turkcell Bayi Nakit POS kanalından satılan paketler ise 4 kere alınabilir.

Turkcell Her Yöne 300 Dakika paketin tamamı kullanıldıktan sonra ya da 30 günlük paket süresi bittikten sonra müşterilerimizin paketi yenilenmediyse ve ek bir paketleri yok ise müşterilerimizin aramaları kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilecektir.

Ana Sitemize Giriş Yapmak için Tıklayınız

Kontör Sitesi

parça kontör - parça tl - kontör bayiliği - parça kontör bayiliği - fatura ödeme - fatura ödeme bayiliği - fatura tahsilat - fatura tahsilat bayiliği - toptan kontör - toptan kontör bayiliği - parça tl bayiliği - fatura kontör bayiliği - toptan parça kontör - parça kontör sitesi - tl yükleme bayilik - TL Yükleme Sitesi - Fatura Kontör Bayiliği