Hızlı - Sorunsuz - Online - Vodafone Haftalık Her Yöne 100 Dakika Paketi

Vodafone‘den faturasız müşterilerine Haftalık Her Yöne 100 Dakika kampanyası.

Sitemizden Vodafone Konuşma Paketlerinin Yüklemeleri Artık Çok Kolay ve Anında Gerçekleşmektedir.

Vodafone Haftalık Her Yöne 100 Dakika paketi ile Haftalık Her Yöne 100 Dakika konuşmaya ayda 12 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.

Tüm bireysel ön ödemeli müşterilerimiz, kayıt olmaları durumunda bu paketten faydalanabileceklerdir. Kayıt sırasında paket ücretinin ödemesi bayiye yapılır. Abonenin TL bakiyesinden herhangi bir düşüş olmaz.

Vodafone Haftalık Her Yöne 100 Dakika Paket kapsamında aboneye yurtiçi ses hizmetinde kullanılmak üzere Şebeke içi 200 dk yüklenecek olup, dakikalar için kullanım süresi 30 gün olacaktır.

Vodafone Haftalık Her Yöne 100 DakikaPaket yüklendikten 30 gün sonra otomatik olarak sonlanır. Dönem sonunda yenileme yapılmaz. Kullanılmayan bakiyeler 30 günün sonunda silinir.

Vodafone Haftalık Her Yöne 100 Dakika Paketten yararlanacak abone Vodafone Telekomünikasyon A.Ş. gri/kara listelerinde olmamalıdır.

Ana Sitemize Giriş Yapmak için Tıklayınız

Cep TL

parça kontör - parça tl - kontör bayiliği - parça kontör bayiliği - fatura ödeme - fatura ödeme bayiliği - fatura tahsilat - fatura tahsilat bayiliği - toptan kontör - toptan kontör bayiliği - parça tl bayiliği - fatura kontör bayiliği - toptan parça kontör - parça kontör sitesi - tl yükleme bayilik - TL Yükleme Sitesi - Fatura Kontör Bayiliği