Avea Hakkında

2004 yılında kurulan Avea bugün Türkiye’nin en dinamik ve yenilikçi GSM şirketidir. 2015 yılı üçünçü çeyrek itibariyle 17 milyon aboneye sahip olan Avea’nın vizyonu; abonelerinin öncelikli ihtiyaçları ve bu ihtiyaçlara sunulan uygun ve yenilikçi çözümler çerçevesinde belirlenmiştir. Yeni nesil şebekesi ile Türkiye nüfusunun %98'ine ulaşan şirket, "Avea" markası ile hem kurumsal hem de bireysel alanlarda verdiği hizmetlerle hızla büyümektedir.

Önemli yatırımlara imza atan Avea’nın başlıca yatırım alanları teknoloji, yönetim ve altyapı olarak öne çıkmaktadır. 205 ülkede 693 operatörle uluslararası dolaşım anlaşması bulunan Avea, uluslararası dolaşım ortaklıklarını artırmaya devam etmektedir. Avea, "Türkiye'nin "en beğenilen ve tercih edilen" mobil iletişim şirketi olmak" vizyonu ile müşterilerine son teknolojinin yanı sıra yenilikçi ve kaliteli hizmet sunmaktadır.

Sitemizden aşağıdaki Avea hizmetlerini alabilirsiniz.

Ana Sitemize Giriş Yapmak için Tıklayınız

Avea Parça Kontör

parça kontör - parça tl - kontör bayiliği - parça kontör bayiliği - fatura ödeme - fatura ödeme bayiliği - fatura tahsilat - fatura tahsilat bayiliği - toptan kontör - toptan kontör bayiliği - parça tl bayiliği - fatura kontör bayiliği - toptan parça kontör - parça kontör sitesi - tl yükleme bayilik - TL Yükleme Sitesi - Fatura Kontör Bayiliği