Anlaşmalı tüm operatörlerin TL yükleme işlemini kolayca halledin!

Küresel ısınma günden güne etkisini göstermeye başladı. Yazlarımız çok sıcak, kışlarımız ise daha da soğuk geçmeye başladı. Soğuk kış günlerinde bize en büyük kolaylığı sağlayan doğalgaz sistemleri ise günümüzün en büyük hayat kurtarıcı oldu denebilir. Hem sıcak su, hem ocaklarımızda kullandığımız bir gaz hem de ısınmamızı sağlayan, üstüne üstlük doğamızın bize verdiği mucizelerden birisi. Doğal gaz aslında kokusuz ve en sağlıklı gazdır.Fakat kokusuz olduğu için sızıntı durumunda koku alınamadığında çok fazla sıkıntı yaşanmıştır. Kokusuz olan doğal gaz sistemine sızıntı olduğu durumlarda hissedebilmemiz için sonradan koku eklenmiştir.

Fakat bu rahatlığın yanında bizleri rahatsız eden bir sıkıntımız var. Doğal gaz fatura ödemelerinde sıkıntı yaşamaktayız. İnternet bankacılığı kullananlarda tesisat numarası veya kullanıcı kodu vb. gibi numaraları girmek hep bir sıkıntı yaşatıyor bizlere. Üstüne üstlük maalesef her bankanın sistemlerinde olmayan bir sürü doğalgaz kurumu var. Hadi diyelim internet bankacılığı kullanmıyoruz. Doğalgaz şirketlerinin veznelerinden ödeme yapmak istediğimizde de, ya bulunduğu ilçenin ödemelerini alan vezneler oluyor ya da çalışma saatleri bizlerin çalışma saatlerine denk gelmiyor. Ve bu yüzden ister istemez faturalarımızı ödeyemeyebiliyoruz.

Sizlere fatura ödeme konusunda çok güzel bir haberimiz var. Bakkallar, marketler, kırtasiyeler, kuru yemişçiler, oyuncakçılar ve benzeri tüm esnaflarımız. Gelin birlikte çalışalım. Hem insanlarımızın hayatını kolaylaştıralım. Hem de bu sayede kendi bütçenize ek gelir sağlayalım. Haydi gelin www.kontorcu.com'a. Bayilik için Fatura bayiliği başvuru formumuzu doldurun. Bayiliğiniz onaylanır onaylanmaz sizlere bilgi mesajı gönderilecektir. Sonrasında havale ve eft yöntemiyle gönderdiğiniz paralar bakiyenize eklensin. Sonrasında rahatlıkla doğal gaz, elektrik, su, televizyon şirketleri, internet kullanım ücretleri ve benzeri tüm faturalarınızı kolaylıkla ödemeye başlayın. İnsanlarımızın hayatını kolaylaştırırken kendi bütçenizede ek gelir sağlamış olun.Hem siz hem biz hem de tüm insanlarımız kazansın. Şimdiden hayırlı işler.

Sitemizden aşağıdaki hizmetleri eksiksiz alabilirsiniz.

Ana Sitemize Giriş Yapmak için Tıklayınız

Fatura Ödeme Merkezi Bayiliği

parça kontör - parça tl - kontör bayiliği - parça kontör bayiliği - fatura ödeme - fatura ödeme bayiliği - fatura tahsilat - fatura tahsilat bayiliği - toptan kontör - toptan kontör bayiliği - parça tl bayiliği - fatura kontör bayiliği - toptan parça kontör - parça kontör sitesi - tl yükleme bayilik - TL Yükleme Sitesi - Fatura Kontör Bayiliği