Turkcell Avantaj 29 Paketi

Turkcell‘den yeni faturasız müşterilerine özel Avantaj 29 kampanyası.

Sitemizden Turkcell Turkcell Avantaj 29 Paketi Yüklemeleri Artık Çok Kolay ve Anında Gerçekleşmektedir.

Avantaj 29 paketi ile 30 gün boyunca geçerli her yöne 500 dakika konuşma, her yöne 1000 SMS ve cepten 4 GB internet sadece 29 TL.

Avantaj 29 Paket istenirse aynı ay içinde birden fazla kez alınabilir. Verilen paket faydası tekrar aynı paket üst üste alınmadığı sürece 30 gün sonunda iptal edilir bir sonraki aya aktarılmaz. Kampanyaya katılım süresi kayıt tarihinden itibaren 90 gündür. Avantaj 29 Paket fiyatına KDV, ÖİV dahildir. Verilen faydalar 3. şahıslara devredilemez. Verilen faydalar 3. şahıslara devredilemez.

Kazanılan dakikalar üçüncü şahıslara transfer edilemez.

Kazanılan dakika veya kullanım süreleri bittikten sonra abone kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilir.

Avantaj 29 Paket kapsamındaki 1 GB kullanım hakkı, 100 KB’lık periyodlar ile düşer.

Avantaj 29 Paket dakikalarının ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.

10 Eylül 2016 itibariyle paket içeriğine Dergilik servisi ve bu servis kullanımında geçerli 5GB internet paketi eklenecektir. 5GB internet paketiniz bittikten sonra ücretlendirme olmaz, 1kpbs hız ile kullanım devam eder. Dergilik servisi hakkında detaylı bilgiyi bu sayfadan alabilirsiniz.

Ana Sitemize Giriş Yapmak için Tıklayınız

Parça Kontör Merkezi

parça kontör - parça tl - kontör bayiliği - parça kontör bayiliği - fatura ödeme - fatura ödeme bayiliği - fatura tahsilat - fatura tahsilat bayiliği - toptan kontör - toptan kontör bayiliği - parça tl bayiliği - fatura kontör bayiliği - toptan parça kontör - parça kontör sitesi - tl yükleme bayilik - TL Yükleme Sitesi - Fatura Kontör Bayiliği