Hızlı - Sorunsuz - Online - Turkcell Konuşma Paketi

Turkcell‘den yeni faturasız müşterilerine özel Süper Üçlü 2 GB kampanyası.

Sitemizden Turkcell Konuşma Paketlerinin Yüklemeleri Artık Çok Kolay ve Anında Gerçekleşmektedir.

Süper Üçlü 2 GB paketi ile 30 gün boyunca geçerli her yöne 500 dakika konuşma, her yöne 1000 SMS ve cepten 2 GB internet sadece 25 TL.

Avantajlı Teklifler Kampanyası kapsamında sunulan Süper Üçlü 2 GB Paketi'nden son 3 ayda en yüksek aylık harcaması 24 TL olan veya son 3 ay içinde Süper Üçlü 2 GB Paketi'ni almış olan ve son 12 ay içinde en fazla 5 kez bu paketten yararlanmış bireysel Hazır Kart’lı müşteriler faydalanabilir.

Hazır Kart Üçlü Paketler Kampanyası kapsamında sunulan Süper Üçlü 2 GB Paketi’nden tüm Bireysel Hazır Kart'lı Turkcell müşterileri faydalanabilir.

Paketin kullanım süresi bittiğinde, hattınızda yeterli bakiye bulunduğu taktirde 12 ay boyunca Süper Üçlü 2 GB paketi otomatik olarak yenilenmektedir.

Ana Sitemize Giriş Yapmak için Tıklayınız

Kontör Sitesi

parça kontör - parça tl - kontör bayiliği - parça kontör bayiliği - fatura ödeme - fatura ödeme bayiliği - fatura tahsilat - fatura tahsilat bayiliği - toptan kontör - toptan kontör bayiliği - parça tl bayiliği - fatura kontör bayiliği - toptan parça kontör - parça kontör sitesi - tl yükleme bayilik - TL Yükleme Sitesi - Fatura Kontör Bayiliği