VENÜS Telekomünikasyon Kntr. Oto. İnş. Tur. ve San.Tic.Ltd.Şti.

Kontorcu.com, Aydın Nazilli'de 2007 yılında 9 aylık AR-GE çalışmasından sonra 2008' de resmi olarak bütün işlemlerini tamamlayarak faaliyetlerine başlamıştır.

Kontorcu.com web servisi ile Türkiye' nin en iyi TL yükleme platformunu oluşturmuştur. İlk hedefi vereceği web servis ve hizmetler ile güvenilir alışveriş platformları sağlayarak bayi ve son kullanıcılara en iyi hizmet vermektedir.

2008 yılının sonunda 100 bayiye ulaşma hedefini ikiye katlayarak 200 adet bayiye servis vermeye başlamıştır.

Bayilerden ve kullanıcılardan aldığı gücü en iyi şekilde teknoloji ile birleştirerek güçlü yazılım departmanı ile en iyi olma yolundaki hedefine bu alanda başarı ile ulaşmıştır.

Türkiye' nin bir çok ilinde faaliyet vererek önemli bir değer ve marka olmuştur.

Mükemmel Hız ve Fiyat !

Kontorcu.com, Türkiye' nin en güçlü alt yapısı ile kontör yüklemesi ve fatura ödemesi yapan tek firmayız.

Parça Kontör ve Fatura Ödeme sistemimizi, işyerinde ek gelir sağlamak isteyenler başta olmak üzere, özellikle cep telefonu bayileri,internet kafeler, teknoloji marketler, emlak ofisleri, kırtasiyeler, iddaa ve sayısal loto bayileri, ganyan bayileri, gazete bayileri, büfeler, benzin istasyonları, kuruyemişçiler, bakkallar, marketler, okul kantinleri, öğrenci yurtları, oteller, turizm veya seyahat acenteleri, tatil köyleri, turistik tesisler, spor tesisleri, kafeteryalar, çicekciler gibi hareketli insan topluluklarının bulunduğu bölgelerde faaliyet gösteren işletmeler rahatlıkla kullanabilir.

Parça kontör ve Fatura ödeme sitemize bayilik için herhangi bir önşart ya da ücret talep edilmemektedir, hemen kontör tl satışına ve fatura tahsilatına başlayarak ek gelir sağlayabilirsiniz.

Fatura Ödeme Sistemimiz den, müşterilerinizin Elektrik - Telefon - Doğalgaz - Su - Gsm - MTV - Bağkur faturalarını sorunsuz hızlı şekilde tahsil edebilirsiniz.

Parça Kontör

parça kontör - parça tl - kontör bayiliği - parça kontör bayiliği - fatura ödeme - fatura ödeme bayiliği - fatura tahsilat - fatura tahsilat bayiliği - toptan kontör - toptan kontör bayiliği - parça tl bayiliği - fatura kontör bayiliği - toptan parça kontör - parça kontör sitesi - tl yükleme bayilik - TL Yükleme Sitesi - Fatura Kontör Bayiliği